Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Podaj datę urodzenia

Spółki Grupy Van Pur

Samodzielny księgowy

Rakszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie rozliczeń podatkowych w zakresie VAT.
  • Nadzór nad dokumentacją w zakresie VAT.
  • Księgowanie dokumentów księgowo – finansowych w wybranym obszarze, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Udział w czynności związanych z okresowym i rocznym zamknięciem ksiąg.
  • Prowadzenie/ udział w projektach obszaru podatkowego, wewnętrznych regulacji współpraca z audytorami, kontrolami podatkowymi w zakresie VAT.
  • Monitorowanie bieżących zmian prawa podatkowego, bilansowego.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku pracy.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia).
  • Znajomość systemu SAP.
  • Wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego poparta doświadczeniem zawodowym.
  • Umiejętność planowania oraz organizowania pracy.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość współpracy z osobami o wieloletnim doświadczeniu.
  • Rozwój osobisty i zawodowy, także poprzez uczestnictwo w szkoleniach.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Program rekomendacji pracowników.

Sprawdź inne
oferty pracy