Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Podaj datę urodzenia

Spółki Grupy Van Pur

Planista produkcji

Łomża

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie harmonogramu produkcji oraz kontrola jego realizacji,
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych produktów, półproduktów i materiałów do produkcji oraz utrzymywanie optymalnego ich zapasu,
  • tworzenie zamówień na materiały do produkcji, harmonogramowanie dostaw,
  • optymalizowanie procesu produkcyjnego,
  • ścisła współpraca z działami produkcji, logistyki, zakupów oraz sprzedaży.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie z branży FMCG lub produkcyjnej (mile widziane),
  • umiejętność pracy pod presją czasu, przewidywania i podejmowania decyzji.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (planowanie, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie wraz z premią,
  • samodzielność w działaniu,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • program rekomendacji pracowników.

Sprawdź inne
oferty pracy