Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Podaj datę urodzenia

Spółki Grupy Van Pur

Operator wózka widłowego

Zabrze, Koszalin

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, wydawanie towarów do/z magazynu,
  • utrzymanie porządku w magazynie,
  • uzupełnianie towaru.

Wymagania:

  • uprawnień na wózki widłowe,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowania i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie złożone z płacy zasadniczej i premię uzależnioną od wyników pracy,
  • pracę w zgranym zespole,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Sprawdź inne
oferty pracy