Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Podaj datę urodzenia

Spółki Grupy Van Pur

Księgowa / Księgowy

Rakszawa

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie dokumentów księgowo-finansowych w wybranym obszarze, zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Bieżąca sprawozdawczość (GUS, NBP), raportowanie, analizy
  • Analiza i uzgadnianie wybranej grupy kont księgowych i rozrachunkowych
  • Udział w czynnościach związanych z okresowym i rocznym zamknięciem ksiąg, przygotowywanie elementów sprawozdań finansowych
  • Udział w projektach obszaru księgowego, podatkowego, wewnętrznych regulacji

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku pracy.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia).
  • Wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego poparta doświadczeniem zawodowym.
  • Umiejętność planowania oraz organizowania pracy.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość j. angielskiego.
  • Znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość współpracy z osobami o wieloletnim doświadczeniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Sprawdź inne
oferty pracy