Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Podaj datę urodzenia

Spółki Grupy Van Pur

Dyrektor ds. marketingu eksportowego

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie i koordynacja działań marketingowych dotyczących wdrażania nowych produktów na nowych i istniejących rynkach.
  • Współtworzenie i nadzór nad realizacją strategii dla marek Van Pur dla rynków eksportowych.
  • Nadzór nad realizacją projektów marketingowych dla rynków eksportowych.
  • Osiągnięcie lub przekroczenie zakładanych wyników w oparciu o strategię marketingową oraz wolumen sprzedaży.
  • Tworzenie planów innowacji w oparciu o grupę docelową.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie zarzadzania projektami rozwoju/sprzedaży marek na rynkach exportowych - preferowana branża FMCG.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Biegłość w zarządzaniu projektami w wielu liniach biznesowych.
  • Umiejętność analizowania danych finansowych, kalkulowania korzyści i strat, szacowania ryzyka i opłacalności.
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Pozytywne nastawienie, dobre umiejętności interpersonalne i silne zdolności do samozarządzania.
  • Prawo Jazdy Kat. B.

Oferujemy:

  • Możliwość kształtowania polityki rozwoju firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowę o pracę.
  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Auto służbowe oraz niezbędne narzędzia pracy.

Sprawdź inne
oferty pracy