Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Podaj datę urodzenia

Spółki Grupy Van Pur

Automatyk

Koszalin

Zakres obowiązków:

  • analiza i usuwanie awarii maszyn od strony sterowania, kontroli i automatyki,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów sterowania i wizualizacji parku maszynowego,
  • modernizacja układów sterowania linii produkcyjnych oraz tworzenie aplikacji dla nowych obiektów,
  • uruchamianie i doskonalenie systemów sterowania,
  • przygotowanie i kontrola dokumentacji elektrycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu automatyka, robotyka lub elektronika (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne),
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność diagnostyki oraz naprawy maszyn i urządzeń z zakresu automatycznego i elektrycznego,
  • mile widziana znajomość i umiejętność programowania sterowników PLC, w szczególności SIMENS S5 i S7.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie wraz z premią,
  • wdrożenie do pracy przez doświadczonego pracownika,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • grupowe ubezpieczenie,
  • program rekomendacji pracowników.

Sprawdź inne
oferty pracy